
“Zaista razumijem da se sve radi po nekim projektima i da se silna sredstva koja su donirana ne mogu preko noći stvoriti, da će trebati i vremena i strpljenja. Ali, znate šta je najgore? To što mislim da će povratak u ovo naselje biti na vlastitu odgovornost. Imamo taj preliminarni izvještaj o geološkim istraživanjima, ali gdje je konačni? I, ko će, uopće, smjeti staviti od nadležnih potpis na to”, dodala je Najla.
