NaslovnicaSPORTFUDBALPogledajte izjavu Zekića poslije remija protiv Zorye

Pogledajte izjavu Zekića poslije remija protiv Zorye

Date:

Fudbaleri Sarajeva odigrali su pripremnu utakmicu protiv ukrajinske Zorye, a duel u Sloveniji završen je bez pogodaka, 0:0.


Poslije utakmice izjavu je dao trener Bordo tima, Zoran Zekić:

“Mislim da je bilo jako dobrih situacija, dobrih trenutaka, falilo je malo mirnoće u završnici u završnom pasu. Noge su teške, nismo svježi, što nismo ni očekivali. Ima dobrih stvari za koje se treba hvatati. Nažalost falio je gol ili dva, pa da mirnije igramo. Pohvalio bih prije svega Mušiju na sigurnosti, na dobroj igri nogom, razigravanju. Razigrali su se Sale i Bubi. To nas veseli. Bilo je stvari i na kojima trebamo raditi. Previše gubimo lopti, imamo slabu kretnju bez lopte. To su detalji koje možemo popraviti.”

“Craiova je ozbiljna momčad, moramo biti na ovom tragu, moramo biti puno bolji, ozbiljniji, bolji u presingu i preuzimanju igrača. Gledao sam ih jučer, igraju specifičan nogomet, drugačiji nego prošle godine, dosta su se promijenili. Moramo im se prilagoditi, ali težićemo i da oni više o nama vode računa.”

“Jako sam loš prognozer, nisam nikada igrao kladionicu, niti me zanima. Gledam u svoju momčad, čeka nas ozbiljan protivnik. Igramo na Koševu, treba biti hrabar, rastrčan. Dešavalo se puno puta da favorizovane ekipe ne moraju pobijediti, pa učinićemo sve da tako bude i sada.”

“Sve se brzo događa, nema se puno vremena. Velika je fluktacija igrača. Otišlo je dosta igrača. Bit će do kraja prijelaznog roka ono što vas zanima i mene i navijače. Sad i ko god da nam dođe sada imamo 7-8 dana za uigravanje, tako da se moramo osloniti na ovo što imamo. Vjerujem da će doći mirnoća zadnjeg pasa i da budemo čvršći na lopti. Idemo na sužavanje momčadi, obraćamo pažnju više na detalje.”


MOGLO BI VAS ZANIMATI

Upravni odbor KK Bosna na čelu sa Barbarićem podnio ostavku

Slijedom sastanka rukovodstva KK Bosna s vodećim ljudima Kantona Sarajevo, Grada Sarajevo i gradskim načelnicima, održanog u četvrtak, 11. juna, u prostorijama Vlade Kantona Sarajevo, danas je održana vanredna sjednica Upravnog odbora kluba na kojoj su članovi UO, na čelu s predsjednikom Dubravkom Barbarićem, podnijeli ostavke.

Pao dogovor: SDP, SDA, NES, PDA, SBB i BH Zeleni zajedno nastupaju na izborima u RS-u

SDP, SDA, NES, PDA, SBB i BH Zeleni su postigli dogovor o zajedničkom nastupu na izborima u entitetu Republika Srpska, saopšteno je iz SDP-a. Ove stranke će, kako je rečeno, zvanični sporazum o zajedničkom nastupu u entitetu RS potpisati početkom naredne...

Pao Meta sistem, korisnici bez pristupa Facebooku, Instagramu i Messengeru

Korisnici širom Bosne i Hercegovine, ali i u svijetu od poslijepodnevnih sati suočavaju se s velikim poteškoćama u pristupu popularnim društvenim mrežama kompanije Meta. Aplikacije Facebook, Instagram i Messenger trenutno su potpuno nedostupne. Prema prijavama korisnika na platformi Downdetector, problemi su...

Obilježena 34. godišnjica odbrane Donjeg Kotorca

Polaganjem cvijeća te odavanjem počasti danas je, u Butmiru i Donjem Kotorcu, obilježena 34. godišnjica od prvog napada na Donji Kotorac.

Dodik: Željka Cvijanović će biti moj prijedlog za člana Predsjedništva BiH

Milorad Dodik danas je najavio da će kao predsjednik SNSD-a predložiti Željku Cvijanović za kandidatkinju na predstojećim izborima za članicu Predsjedništva BiH. Dodik je ovo rekao na sjednici Predsjedništva Aktiva žena SNSD-a, dodavši da će se o tome odrediti organi stranke....

Zadnje objavljeno

Upravni odbor KK Bosna na čelu sa Barbarićem podnio ostavku

Slijedom sastanka rukovodstva KK Bosna s vodećim ljudima Kantona Sarajevo, Grada Sarajevo i gradskim načelnicima, održanog u četvrtak, 11. juna, u prostorijama Vlade Kantona Sarajevo, danas je održana vanredna sjednica Upravnog odbora kluba na kojoj su članovi UO, na čelu s predsjednikom Dubravkom Barbarićem, podnijeli ostavke.

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime